Nawadnianie gruntów rolnych

Czy potrzebujesz pozwolenie wodnoprawne?

Pozwolenie wodnoprawne będzie niezbędne, jeżeli zamierzasz korzystać z wód do nawadniania gruntów bądź upraw lub na potrzeby działalności rolniczej w rozumieniu art. 2 ust. 2 ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. o podatku rolnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 333), w ilości większej niż średniorocznie 5 m3 na dobę.

Opracujemy dla Ciebie operat wodnoprawny i pomożemy w uzyskaniu pozwolenia wodnoprawnego!

Gwarantujemy, że przygotowywany przez nas operat wodnoprawny zostanie wykonany w sposób solidny i profesjonalny, a w jego treści będą uwzględnione wszelkie informacje niezbędne do uzyskania pozwolenia wodnoprawnego. 

Masz pytania?

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz otrzymać bezpłatną wycenę operatu wodnoprawnego,

skontaktuj się z naszymi specjalistami:

tel. 606-897-090

e-mail: biuro@wodnoprawne.pl